Vaser Liposculpturing nedir?

VaserLipo çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Yıllardır uygulanan Liposuction yöntemine bir alternatif olarak VaserLipo yöntemi FDA onaylı, vücutta diyet ve sporla atılamayan yağların yakılmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Yeni VaserLipo sisteminin geliştirilmiş çok sayıda özelliği arasında daha düşük ultrason enerji değerleriyle daha yüksek etki –yağ parçalama- sağlaması önemlidir.

Bu uygulamada yağ alınacak bölge ve miktar tespit edilir.VaserLipo cihazının özel kanülleri yardımıyla, deriden açılan küçük deliklerden ses dalgaları uygulanarak bölgesel yağlar sıvılaştırılır ve vakumla çekilerek incelme sağlanır. VaserLipo Sistemi kadın ve erkeklerde fazla kiloların bulunduğu karın, bel, göğüs, sırt, kalça, baldır, bacak önü ve arkası, diz ve bilek çevresi ve kollar gibi yağların depo edildiği bölgelerde kullanılabilmektedir. Amaç şekillendirmek ve tıpkı heykele şekil verir gibi estetik bir biçim vermektir. Ayrıca ince kanülleri sayesinde çene, boyun gibi narin ve ince bölgelere de uygulama imkânı sağlamaktadır.

Vaser Liposuction ile ilişkili diğer konular
  • Yeni Teknik: Vaser 4D Lipo

    Yeni Teknik: Vaser 4D Lipo Vaser 4D Liposculpting, kullanılan vaser liposuction yönteminin gelişmiş bir formudur. Gelişen bu form ile beraber Vaser 4D, vücut şekillendirme, yağların damar yapısına zarar vermeden alınması, yağın altındaki kasın ortaya çıkartılması ve vücut şeki...

  • Vaser Lipo Fiyatları

    Vaser Lipo Fiyatları Vaser Lipo çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Yıllardır uygulanan Liposuction yöntemine bir alternatif olarak VaserLipo yöntemi FDA onaylı, vücutta diyet ve sporla atılamayan yağların yakılmasına yardımcı olan bir uygulamadır....

  • Vaser Liposuction ile kilo verebilir miyim?

    Vaser Liposuction ile kilo verebilir miyim? VaserLipo vücutta var olan yağ hücresi sayısı bellidir. Şişmanlama olayı bu hücrelerin sayıca artması değil, hacimce genişlemesi ile oluşur. Vaser Lipo işlemi ile bölgede var olan yağ hücrelerinin büyük bir kısmı alınır.